!css

Hakkımızda

Societe Generale, Türkiye'de faaliyet gösteren en köklü yabancı bankalardandır. Societe Generale Türkiye 1990 yılında operasyonel faaliyetlerine başlamış ve kısa sürede büyük şirketlerin ve finansal kurumların lider iş ortağı olmuştur.

Societe Generale, yatırım bankacılığı küresel finans piyasalardaki uluslararası uzmanlığına sahip ekibiyle ihtiyaca özel hazırlanmış finansal çözümler sunmaktadır.

Türkiye'de önemli gelişme ve altyapı projelerinin finansmanında uzun süredir devam eden katılımı sayesinde, Societe Generale Türkiye, ülke pazarında faaliyet gösteren önemli şirketler ile güçlü ilişkiler kurmuştur.
 
Societe Generale Türkiye ihraççılar ve yatırımcılara geniş bir piyasa erişimi sunan ve yatırımcılara akıllı çözümler ve yatırım fırsatlarına erişim sunmakta ve ihraççılar, yatırımcılar, kamu, şirketler ve finansal kuruluşlar arasında önemli bir aracılık rolü üstlenmektedir.

Ayrıca, operasyonel kiralama ve filo yönetiminde uzmanlaşmış, 10.000’den fazla araç ile hizmet sunan lider filo kiralama şirketi ve %100 Societe Generale iştiraki olan ALD Automotive, Societe Generale Grup bünyesinde bulunmaktadır.