!css

Sizin için çözümlerimiz

Societe Generale Türkiye, ülkenin önde gelen kurumsal şirketleri, finansal kurumları ve kamu kuruluşları ile finansal alanda işbirliği yapmaktadır. Global ağı ve yerel ekipleri aracılığıyla Societe Generale Türkiye, müşterilerine dünya standartlarının üstünde ürün ve hizmetlere erişim imkanı sunmaktadır.

Societe Generale Türkiye, aşağıdaki alanlarda müşterilerine en uygun çözümleri sunmaktadır:

Yatırım Bankacılığı

Societe Generale Türkiye, stratejik danışmanlık, borçlanma piyasası ve sermaye artırımı konularında müşterilerine etkin ve yaratıcı çözümler sunmaktadır. Dünyanın önde gelen finans merkezlerinden (Londra, New York, Paris, Şangay, Tokyo) oluşan küresel bir platform tarafından desteklenen yerel ekip, Türk ve uluslararası müşterilerine M & A danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Global Piyasalar ve Global Finans

Societe Generale, faiz oranları,  FX ve finansal riskten korunma amaçlı türev işlemleri pazarlarında önemli bir yer tutmaktadır. Societe Generale Türkiye, yapılandırılmış finansman ve proje finansmanı konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

Ticaret Hizmetleri

Societe Generale Türkiye aynı zamanda vesaik mukabili işlemler, prefinansman ve ihracat akreditifi iştirası işlemlerini içeren dış ticaret ürünlerine ilişkin kapsamlı hizmetler sunmaktadır